+48 600 930 310
Infolinia

Polityka prywatności

Wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego lub wniosku o udzielenie pożyczki oznacza przesłanie danych osobowych w nich podanych do Usługowej Spółdzielni "Uniwersum".
Usługowa Spółdzielnia "Uniwersum" z siedzibą w Warszawie (01-211) przy ul. Marcina Kasprzaka 24 jest administratorem podanych przez użytkownika we wniosku lub formularzu danych osobowych. Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności. Użytkownik ma prawo dostępu do danych osobowych i ich poprawiania.
Dane użytkownika są wykorzystywane w celu zawarcia umowy, realizacji tej umowy, marketingowym oraz wykonywania obowiązków nałożonych na US "Uniwersum" przez przepisy prawa.
Podane przez Klienta we wniosku lub formularzu dane będą przetwarzane przez US "Uniwersum" z siedzibą w Warszawie (01-211) przy ul. Marcina Kasprzaka 24 oraz podmioty zajmujące się oceną zdolności Klienta do zawarcia umowy.
Korespondencję w sprawie polityki prywatności, jak i w celu zaprzestania przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych prosimy kierować na adres e-mail infopozyczka@uniwersum.pl